Sądeckie.pl

Lubisz być na bieżąco z tym co sie dzieje na Sadecczyznie?

Zapisz Nasz Serwis w zakładkach i miej pewność stałego dostępu do rzetelnych informacji z Sądecczyzny.

Chłopcy z „Górki” mistrzami powiatu gorlickiego w piłce ręcznej

Chłopcy z Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach zostali najlepszą drużyną powiatowej rywalizacji w piłce ręcznej, pokonując rywali wysokimi wynikami i zdobywając złoto Powiatowej Licealiady.

Chłopcy z „Górki” mistrzami powiatu gorlickiego w piłce ręcznej
Chłopcy z „Górki” mistrzami powiatu gorlickiego w piłce ręcznej. Fot. PZPO Biecz

Chłopcy z Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach okazali się najlepsi w powiatowej rywalizacji w piłce ręcznej. W Powiatowej Licealiadzie udział wzięło pięć drużyn z różnych gorlickich szkół, które rywalizowały w duchu fair play, prezentując wysoki poziom sportowy i pełne zaangażowanie.

Turniej zakończył się triumfem szczypiornistów z „Górki”, którzy pewnie wywalczyli pierwsze miejsce, pokonując rywali m.in. wynikiem 16:1 i 17:2. Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach, a podium uzupełnili zawodnicy Zespołu Szkół Zawodowych w Gorlicach. W klasyfikacji końcowej czwarte miejsce przypadło I Liceum Ogólnokształcącemu, a piąte Zespołowi Szkół Zawodowych w Bieczu.

Organizatorzy podkreślają sportową atmosferę zawodów i gratulują wszystkim uczestnikom zdrowej rywalizacji oraz zwycięzcom sukcesu.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować