Sądeckie.pl

Lubisz być na bieżąco z tym co sie dzieje na Sadecczyznie?

Zapisz Nasz Serwis w zakładkach i miej pewność stałego dostępu do rzetelnych informacji z Sądecczyzny.

Noc Muzeów w Limanowej. Tradycja i dawne stroje w centrum wydarzeń

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej organizuje tegoroczną „Noc Muzeów” pod hasłem „Tradycja… w sztuce i ubiorach!”. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 maja, a w programie znajdą się wystawy, prezentacje i atrakcje związane z historią oraz kulturą regionu. Wstęp wolny.

Noc Muzeów w Limanowej. Tradycja i dawne stroje w centrum wydarzeń
Noc Muzeów w Limanowej. Tradycja i dawne stroje w centrum wydarzeń. Fot. Miasto Limanowa

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza mieszkańców oraz turystów na tegoroczną edycję „Nocy Muzeów”. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Tradycja… w sztuce i ubiorach!” i przeniesie uczestników w świat dawnej kultury, sztuki oraz historycznych strojów.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje związane z tradycją i historią regionu. Na odwiedzających czekać będą wystawy, prezentacje oraz specjalne wydarzenia przygotowane z myślą o tej wyjątkowej nocy.

„Noc Muzeów” odbędzie się w dwóch terminach:

  • 15 maja, w piątek, w godzinach od 17:00 do 23:00
  • 16 maja, w sobotę, od godziny 16:00

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Muzeum zachęca wszystkich miłośników historii, kultury i sztuki do wspólnego uczestnictwa i odkrywania tradycji w niecodziennej atmosferze wieczornych spotkań.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować