Młode szczypiornistki rywalizowały w Libuszy. Znamy zwyciężczynie
Drużyna z Wilczysk triumfowała w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej dziewcząt rozegranych w Libuszy. Zawodniczki wygrały wszystkie mecze, pewnie sięgając po tytuł mistrza powiatu.
W Szkole Podstawowej w Libuszy rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące szkoły z Wilczysk, Sękowej, Wójtowej oraz Biecza. Turniej dostarczył wielu sportowych emocji i stał na dobrym poziomie.
Najlepsza okazała się drużyna z Wilczysk, która pod opieką trenera Zbigniewa Ligęzy sięgnęła po tytuł mistrza powiatu. Zespół zaprezentował skuteczną i konsekwentną grę, wygrywając wszystkie swoje spotkania.
Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Sękowej, natomiast trzecie miejsce zajęła reprezentacja Wójtowej. Tuż za podium znalazł się zespół Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu.
Wyniki rozegranych spotkań pokazują wyraźną dominację zwyciężczyń. Drużyna z Wilczysk wysoko pokonała swoje rywalki, w tym zespół z Biecza aż 11:0, a także wygrała kluczowe mecze z Sękową i Wójtową.
Wyniki meczów:
SP Sękowa – SP Wójtowa 5:3
SP 2 Biecz – SP Wilczyska 0:11
SP Sękowa – SP 2 Biecz 5:2
SP Wójtowa – SP Wilczyska 4:8
SP Sękowa – SP Wilczyska 5:9
SP Wójtowa – SP 2 Biecz 3:0
Klasyfikacja końcowa:
- SP Wilczyska
- SP Sękowa
- SP Wójtowa
- SP 2 Biecz
Komentarze